Fleksy Keyboard

9.7.9

4.4

5

Rahat, güçlü ve şık bir klavye

194.3k

Bu uygulamayı oyla

Fleksy Keyboard güçlü ve geniş çapta özelliği şık bir tasarımla birleştiren, bu işletim sisteminde bulabileceğiniz en komple klavyelerden biri olan Android için bir klavyedir.

Fleksy Keyboard'ın en olağanüstü özelliklerinden biri kullanışlı hareket kısayollarıdır. Androidinizin ekranında parmağınızı kaydırarak sözlüğe kelimeler ekleme, boşluklar ekleme, harfler veya kelimeler silme ve önceki hareketleri geri alma gibi birçok farklı aksiyon yapabilirsiniz.

Klavyenin rengi ve boyutunu değiştirmenin ötesinde Fleksy Keyboard'ı uyarlayacak çok sayıda yol vardır. Kulanıcılar tuşların dağılımını yapabilir, alan kazanmak için spacebarı kaldırabilir veya klavyeyi görünmez yapabilirler.

Fleksy Keyboard'un diğer bir ilginç özelliği giderek gelişen tavsiyeler sunmak için kullanıcıların yazıcı şemasını öğrenmesini sağlayan bulut senkronizasyonudur.

Fleksy Keyboard Androidin kendininki gibi Google Keyboard or the classic Swiftkey bu alanın ağır topları ile çetin bir yarışa gireceğini kanıtlayan mükemmel bir klavyedir.
Gereksinimler

Android 4.0 ya da üstü sürümünü gerektirir.

Uptodown X